Ваше сияние, здоровье и энергия!
Отзывы клиентов:

Elīna

Lieliska iespēja izmēģināt Kriosaunu vecmeitas ballītes ietvaros. Paldies par lielisko sagaidīšanu, viesmīlību un sirsnīgo atmosfēras radīšanu. noteikti ieteiktu visiem pamēģināt Kriosaunu un nosvinēt kādu ballīti šeit, palutinot miesu un garu!

Anna

Paldies par jauko uzņemšanu! Izmantoju 10 x abonementu un noteikti nākšu vēl. Viennozīmīgi plusi ir:

-tvirta āda;
-āda vairs nav sausa;
-celulīts ir pazudis;
-kā arī ir pazudušas bailes no aukstuma (pat varu ieiet aukstā baseinā).

Ieva

Paldies Jums par pozitīvo, silto un fantastisku uzņemšanu! Sajūtas burvīgas :) ... un tiekamies jau drīzumā, jošeit var sajust visu, kas nepieciešams sievietei - rūpes, patīkamu atmosfēru un siltu, jauku attieksmi un cilvēkus! Veiksmi Jums!!!

Gundega

Kriosaunas apmeklējums foršā meiteņu kompānijā bija ļoti jauks piedzīvojums. Paldies par jauko un mājīgo uzņemšanu un iedrošināšanu kriosaunas apmeklējumam (pirmajam apmeklējumam).

Daiga

Šīs procedūras tiešām ir ļoti labas, jo varu piekrist visam iepriekš rakstītajam! Tas, ka imūnsistēma uzlabojas ir pierādījums tam, ka nevēlamā aukstumpumpa, kura lika par sevi manīt diezgan bieži aizmirsta! Par to liels prieks!!!

Ilze

Otro reizi apmeklēju saunu pa 10 reižu kursu, ļoti labas sajūtas pēc seansa, ieteicu darba kolēģēm un radiem. Personāls vienkārši lielisks! Lai daudz klientu un lieliska vasara!

Fjodors Mjasojedovs

Man šeit patīk. Pēc kriosaunas es jūtos daudz labāk. Man kā sportistam šīs procedūras palīdz noņemt nogurumu pēc treniņiem.Esmu ievērojis, kā uzlabojies noskaņojums.

Arta

Mūsu vecmeitu ballītē visas kopā izturējām Krio, izbaudījām skābekļa kokteiļus un elpojām veselīgo skābekli. Ideāli pavadīts laiks kopā! Paldies liels par rūpēm un mājīgo atmosfēru.

Līga

Apmeklēju 10 reižu kursu cerībā uzlabot imunitāti un mazināt stresu. Kursa beigās atklāju, ka ir mazinājušās sāpes potītē, ātri sadzijis apdegums un ir mierīgs un nosvērts garastāvoklis. Paldies par laipno apkalpošanu un informāciju, kādos gadījumos kriosaunas procedūra var palīdzēt. Lai veicas!

Inese

Esmu ļoti priecīga, ka esmu atradusi tieši Jūs! Paldies par jauko attieksmi un noderīgām atbildēm uz jebkuru jautājumu! Jūs, Krio meitenes, esat burvīgas un ar Jūsu palīdzību arī mēs spējam saglabāt, uzturēt skaistumu un veselību! Šeit ir ļoti jauki! Veiksmi!


 .