Atsauksmes

Krioterapija vienmēr katram dod to, kas viņam nepieciešams kvalitatīva relaksācija vai spēcīga enerģija. Priecājamies dzirdēt Jūsu atsauksmes un redzēt starojošās acis, tās iedvesmo un palīdz augt arī mums.

Ko par kriosaunu domā vīriešu handbola komandas spēlētāji? (video)

Elīna

Lieliska iespēja izmēģināt Kriosaunu vecmeitas ballītes ietvaros. Paldies par lielisko sagaidīšanu, viesmīlību un sirsnīgo atmosfēras radīšanu. noteikti ieteiktu visiem pamēģināt Kriosaunu un nosvinēt kādu ballīti šeit, palutinot miesu un garu!

Anna

Paldies par jauko uzņemšanu! Izmantoju 10 x abonementu un noteikti nākšu vēl. Viennozīmīgi plusi ir:
-tvirta āda;
-āda vairs nav sausa;
-celulīts ir pazudis;
-kā arī ir pazudušas bailes no aukstuma (pat varu ieiet aukstā baseinā).

Ieva

Paldies Jums par pozitīvo, silto un fantastisku uzņemšanu! Sajūtas burvīgas :) ... un tiekamies jau drīzumā, jošeit var sajust visu, kas nepieciešams sievietei - rūpes, patīkamu atmosfēru un siltu, jauku attieksmi un cilvēkus! Veiksmi Jums!!!

Diāna

Kriosaunu apmeklēju 3 mēnešus. Droši varu apgalvot, ka šī ir labākā skaistumkopšanas un veselības nostiprināšanas procedūra. Uzlabojas ādas tonis un tvirtums, pašsajūta fantastiska :) 3 minūtes dienā un maksimāls rezultāts! Liels paldies salona administrācijai :) Arī turpmāk apmeklēšu šo procedūru.

Elīna Ivickaite

Uzzināju par kriosaunu no interneta jau diezgan sen, bet laikam vajadzēja īsto mirkli un kādu, kas nedaudz iedrošina. Pirmā  reize bija tā teikt sportiskā interese. Bet ļoti patika. Nu jau izgāju 15 reizes un rezultāti ir fantastiski. Džinsas vienu izmēru mazākas,  āda tvirta un gluda un samtaina. Tiem kam ir raupji elkonīši, tas pazuda jau pēc piektās reizes. Un možums un enerģija tik liela, ka gribas lidot no prieka. Un ļoti liels paldies administratorei. Attieksme ir fantastiska - atbalsts, rūpes, iedrošināšana. 
Paldies !:-) 

Anna

Paldies par jauko uzņemšanu! Izmantoju 10 x abonementu un noteikti nākšu vēl. Viennozīmīgi plusi ir:
-tvirta āda;
-āda vairs nav sausa;
-celulīts ir pazudis;
-kā arī ir pazudušas bailes no aukstuma (pat varu ieiet aukstā baseinā).

Ieva

Paldies Jums par pozitīvo, silto un fantastisku uzņemšanu! Sajūtas burvīgas :) ... un tiekamies jau drīzumā, jošeit var sajust visu, kas nepieciešams sievietei - rūpes, patīkamu atmosfēru un siltu, jauku attieksmi un cilvēkus! Veiksmi Jums!!!

Diāna

Kriosaunu apmeklēju 3 mēnešus. Droši varu apgalvot, ka šī ir labākā skaistumkopšanas un veselības nostiprināšanas procedūra. Uzlabojas ādas tonis un tvirtums, pašsajūta fantastiska. 3 minūtes dienā un maksimāls rezultāts! Liels paldies salona administrācijai arī turpmāk apmeklēšu šo procedūru.

Ieva

Paldies Jums par pozitīvo, silto un fantastisku uzņemšanu! Sajūtas burvīgas :) ... un tiekamies jau drīzumā, jošeit var sajust visu, kas nepieciešams sievietei - rūpes, patīkamu atmosfēru un siltu, jauku attieksmi un cilvēkus! Veiksmi Jums!!!

Gundega

Kriosaunas apmeklējums foršā meiteņu kompānijā bija ļoti jauks piedzīvojums. Paldies par jauko un mājīgo uzņemšanu un iedrošināšanu kriosaunas apmeklējumam (pirmajam apmeklējumam).

Daiga

Šīs procedūras tiešām ir ļoti labas, jo varu piekrist visam iepriekš rakstītajam! Tas, ka imūnsistēma uzlabojas ir pierādījums tam, ka nevēlamā aukstumpumpa, kura lika par sevi manīt diezgan bieži aizmirsta! Par to liels prieks!!!

Ilze

Otro reizi apmeklēju saunu pa 10 reižu kursu, ļoti labas sajūtas pēc seansa, ieteicu darba kolēģēm un radiem. Personāls vienkārši lielisks! Lai daudz klientu un lieliska vasara!

Fjodors Mjasojedovs

Man šeit patīk. Pēc kriosaunas es jūtos daudz labāk. Man kā sportistam šīs procedūras palīdz noņemt nogurumu pēc treniņiem.Esmu ievērojis, kā uzlabojies noskaņojums.

Sandra

Esmu izgājusi kriosaunas kursu 20 reizes un varu teikt tikai to pašu labāko - ir rezultāts. Pašsajūta uzlabojusies, muskuļu un locītavu sāpes gandrīz nav, mazinājušās galvassāpes, reāli uzlabojies ādas stāvoklis. Jūtos krietni labāk un arī jaunaka. Esmu priecīga, ka saņēmos uz šo procedūru un ka piezvanīju tieši uz šo salonu. Paldies, lai veicas arī turpmāk. Ceru šeit atgriezties atkal.

Patiesā cieņā - Sandra.

Elīna Ulpe

Uz Krio saunu devos, jo bija galvas sāpju migrēnas (pat līdz 5 reizēm nedēļā). Biju gājusi arī pie ārsta, kas teica, ka jādzer visādi medikamenti. Bet tomēr nolēmu pameiģināt Krio saunu. Droši varu apgalvot, ka tas deva tikai pozitīvas sekas un galvas sāpes pazuda, protams nevis pēc pirmās reizes, bet pēc kādas astotās sāku just uzlabojumus. Kopā izgāju 15 reižu kursu. Tagad tādu problēmu vairs nav. Bet tas palīdzēja nevis tikai pret galvasāpēm, bet arī deva tādu kā uzmundrinājumu un uzlaboja pašsajūtu, kā arī jutu, ka āda kļuva gludāka un tvirtāka. Ļoti patika arī gaisotne, kas mājo salonā. Ar prieku došos uz Kriosaunu vēl.

noskaņojums.

Elīna

Arī man šeit ļoti patīk, esmu pirmo reizi, bet noteikti te vēl atgriezīšos. Kaut nepaciešu aukstumu, kriosaunas kabīnē jūtos fantastiski un izkāpjot ārā vēl labāk, jo jūtu,ka āda elpo, tiešām ļoti patīkami, patīkama gaisotne,skābeļa kokteilis, ļoti forši!

Inita

Liels paldies salona saimniecei, kura ar savu šarmu apbur klientu, iedrošina nebaidīties, jo emocijas pēc procedūras ir brīnišķīgas. Salonā  ir kolosāla mājas sajūta, lai Jums arī turpmāk vislabākie panākumi.

Ilze Magdalēna

Jāatdzīst, ka iesākumā bija bail un 2 min šķita, ka būs garas, tomēr ieejot kabīnītē, laiks paskrēja un ķermenis bija patīkamā šokā. Forši, ka Valentīna visu stāstīja un iedrošināja nebīties. Pēc iznākšanas ķermenis jutās fantastiski! Paldies!


Jānis Pārums

Sākotnēji par kriosaunas efektu biju diezgan skeptisks, lai gan vairākas reizes neregulāri biju procedūru izmantojis un šķita, ka tam ir pozitīva ietekme uz manu organismu. Uzsākot projektu "Etiopietis", kas vienlaikus ir gan tievēšanas, gan veselīga dzīvesveida pasākums, ietverot aktīvu sportošanu, man radās iespēja sadarboties ar Veselības centru "Krio" un iepazīt aukstuma terapijas burvību. 


Uz kriosaunu dodos divreiz nedēļā – tās sākumā, kad aiz muguras ir produktīvi aizvadīta iepriekšējā nedēļa un sakrājies nogurums, kā arī darba nedēļas noslēgumā, kad nākamajā dienā ir sacensības, un ir svarīgi, lai organisms ir maksimāli atjaunojies. Pat, ja iepriekš uzkrājies liels nogurums, dienu un divas pēc kriosaunas ķermenī atkal ir vieglums un tas gatavs darboties ar maksimāli slodzi. Tieši tāpēc svarīgi doties kriosaunā dienu pirms starta, jo zinu, ka sacensību dienā viss būs kārtībā.

Vēl viens būtisks faktors, kāpēc izmantoju krioterapiju – skrienot nereti gadās nelieli savainojumi, sastiepumi, kā arī muskuļu sāpes, bet procedūra palīdz ar to visu vieglāk tikt galā.

Krio būtu nepieciešams ne tikai profesionāliem atlētiem, bet arī amatieriem, kuri tiecas pēc rezultātiem un saviem mazajiem rekordiem. Intensīvā treniņprocesā kriosauna ir būtisks sabiedrotais. 

Patiesā cieņā,
Jānis Pārums, Projekts Etiopietis

Arta

Mūsu vecmeitu ballītē visas kopā izturējām Krio, izbaudījām skābekļa kokteiļus un elpojām veselīgo skābekli. Ideāli pavadīts laiks kopā! Paldies liels par rūpēm un mājīgo atmosfēru.

Līga

Apmeklēju 10 reižu kursu cerībā uzlabot imunitāti un mazināt stresu. Kursa beigās atklāju, ka ir mazinājušās sāpes potītē, ātri sadzijis apdegums un ir mierīgs un nosvērts garastāvoklis. Paldies par laipno apkalpošanu un informāciju, kādos gadījumos kriosaunas procedūra var palīdzēt. Lai veicas!

Inese

Esmu ļoti priecīga, ka esmu atradusi tieši Jūs! Paldies par jauko attieksmi un noderīgām atbildēm uz jebkuru jautājumu! Jūs, Krio meitenes, esat burvīgas un ar Jūsu palīdzību arī mēs spējam saglabāt, uzturēt skaistumu un veselību! Šeit ir ļoti jauki! Veiksmi!

Dita Lūriņa - Egliena

Esmu ļoti priecīga, laimīga un atvieglota, ka uz šīs pasaules ir izgudrota tāda lieta kā KRIOSAUNA!!!
Turklāt tā pieejama tepat Rīgā!!! Aukstumterapiju atklāju pirms apmēram 2,5 gadiem, kad noslimojusi visu ziemu, saķerdama visus iespējamos vīrusus, meklēju kaut ko patiešām iedarbīgu, kas man palīdzētu. Un jā! Kriosauna tiešām mani izglāba. Rudenī izgāju nopietnu kursu (30 reizes) un nākošajā ziemā varēju par vīrusiem nekreņķēties, turklāt apziņa, ka ir kaut kas iedarbīgs, ļāva atgūt emocionālo līdzsvaru, jo pat, ja tomēr piemetas iesnas vai sāpošs kakls, nav jālūkojas aptiekas virzienā, pietiek pāris reizītes ieskriet aukstajā saunā;-) 

Bet brīdinu Kriosauna izraisa pozitīvo atkarību!!!!;-) Jo justies viegli, mundri, priecīgi, justies skaistai, apburošai, drošai, pārliecinātai un mierīgai šai dzīves tempā gribas vēl un vēl!!!!!
Un vēl atkarība ir lipīga, jo, piemēram, mūsu ģimenē KRIO terapiju atzīst gan dēls Ernests (5,5gadi) gan viņa vecāki, gan vecvecāki...

Mārtiņš

10 reizes kriosaunā, kas sākās, kad bija smaga diena ...
Ar ko lai sāk? Laikam ar sākumu! Savu 10 reižu kursu biju uzsācis īpašā dienā - dienu pēc vērienīgas ballītes! Attiecīgi uz paģirām dabūju trūkties, drebināties un izkratīties kārtīgi... Ja agrāk nekad nebūtu bijis kriosaunā, tad noteikti ar to arī būtu pārtraucis savu kursu, jo uz paģirām bija traki, bet savukārt pēc tam un itsevišķi nākamajā dienā pašsajūta gan bija manāmi labāka!:) Tā nu uzsākās mans kurss... Turpmākajās dienās turpināju apmeklēt un tad sākās problēmas ar miegu - pārāk daudz enerģijas bija un nācās strādāt vairāk, lai normāli aizietu gulēt. Bet kad beigās iegāju jaunajā ritmā, sapratu, ka mana efektivitāte ir augusi uz pašsajūta uzlabojusies. To varēja arī manīt tāpēc, ka biju nesen kārtīgi paslimojis un pilnīgi vai varēju just kā visas sekas pazūd un imunitāte nostiprinās. Kopsavilkums? Neesmu eksperts un gari nestāstīšu - jūtos super, un iesaku visiem!

Austras un Dianas stasts par krioprocedūru apmeklējumu

Seko līdzi Austra un Diānas dienasgrāmtas ierakstiem par novērojumiem apmeklējot krioprocedūras 20 reizes.

Ko raksta par krioterapiju sociālajos tīklos?

Interešu grupa I Love Cryo par kriosaunu no tiem, kas to izmanto

Pozitīvās atsauksmes iedvesmo, ja arī Tev ir ko teikt, neturi sveci zem pūra, padalies ar savām sajūtām un palīdzi citiem atbildēt uz viņu jautājumiem. Sociālajā tīklā Facebook.com ir atrodama interešu grupa  Veselīgais aukstums , pievienojies un uzzini, ko runā par krioprocedūrām? 


FB Krio Twitter konta Krio
DraugiemLV Krio konts
 .