Latvijas handbola dzīvē viens no gada svarīgākajiem notikumiem  - Zvaigžņu spēle 

Latvijas handbola dzīvē tuvojas viens no svarīgākajiem gada notikumiem - Latvijas Virslīgas handbola čempionāta Zvaigžņu spēle, kurā komandu sastāvus veido interneta balsotāju un tiesnešu izvirzīti spēlētāju kandidāti.Spēles laikā jaunizveidotās komandas Austrumu komanda mērosies spēkiem pret Rietumu komandu.

Aicinām sekot līdzi handbola Zvaigžņu spēles gaitai: 2015.gada 14, martā, Ludzā, plkst.14.30,
Tiešraidi no notikuma vietas būs iespējams vērot arī Sportacentrs.com un Lattelecom interaktīvās televīzijas 411.kanālā. Sportacentrs.com TV

Plašāk par handbola komandu sastāvu un balsojuma rezultātiem uzzini handball.lv
Atbalstot handbola kustību uzvrētājkomandai  un spēles vērtīgākajam spēlētājam dāvināsim krioprocedūru apmeklējumus pilnvērtīgai spēku un enerģijas atjaunošanai.

Latvijas handbolisti izmanto krioterapiju 

Sadarbībā ar Latvijas Handbola federācijas atbalstu šobrīd inovatīvāko ķermeņa atjaunošanas metodi - visa ķermeņa krioprocedūras izmanto Latvijas Handbola izlases spēlētāji. Krioprocedūras apmeklētas gan Eiropas handbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā (2014), gan Rīgas domes kausa izcīņā (2014), kad Latvija pēc 8 gadu pārtraukuma atkal svinēja uzvaru.

   

Sievietes pasaule - fantastisks portāls sievietēm. Daudzpusīgs, košs, interesants un sievišķīgs.

Sadarbībā ar portālu Sievietes pasaule 2011.gada pavasarī veidota programma sievietēm "Gatavojamies vasarai".

Sievietespasaule.lv ir izmēģinājusi kriosaunas procedūru un atzina to par vēsu procedūru, kuru noteikti ietiektu izmēģināt: "Izmēģināts uz savas ādas - Kriosauna"

Savukārt 2011. gada pavasarī kopīgi organizējam grupu sievietēm"Gatavojamies vasarai", kuras laikā grupas dalībnieces izgāja 10 procedūru kursu apvienojumā ar fizisko slodzi un sabalansētu uzturu vadoties pēc studijas "MadamFitness" treneres Evitas Lauses ieteikumiem.

2013.gada 13. februārī viens no interesantākajiem portāliem sievietēm Sievietespasaule.lv organizēja velobraucienu "Dāmas rullē". Atbalstot sportiskās aktivitātes un pozitīvi domājošās velobrauciena dalībnieces, atraktīvākajai Zilās krāsas komandas dalībniecēm dāvinājām krioprocedūru un skābekļa terapijas apmeklējumu. Viņas bija patīkami pārsteigtas par dāvanu un piedzīvotajām emocijām un ar prieku dalījās atsauksmēs par kriosaunas procedūru.


 .