Par mums

Tava aizrautība un mirdzums , stiprā imunitāte un veselība,
Tava dabiskā enerģija ir pamats, lai viss dzīvē būtu iespējams!

Mēs esam pārliecināti, ka jebkurš jebkurā vecumā kā profesionāls sportists, biznesa cilvēks, speciālists savā jomā, tā mājsaimniece ir pelnījusi enerģiju, lai realizētu savus mērķus!

Mēs ar augstu atbildības sajūtu un mīlestību attīstām krioterapijas nozari Latvijā, lai jebkuram, jebkurā vecumā būtu iespēja saņemt efektīvāko un veselībai draudzīgāko imunitātes nostiprināšanas un jaunības  enerģijas atjaunošanās procedūru! 

Kristīne Pētersone (Veselības centra "Krio" vadītāja un krioterapijas vēstnese Latvijā)

Veselības  centra "Krio" vadītāja un krioterapijas vēstnese Latvijā. Izmanto krioterapiju jau 5 gadus un sauc to par "Pirmo palīdzību" savas fiziskās un emocionālās enerģijas atjaunošanā. Ieguvusi MBA grādu uzņēmējdarbības vadībā, vadījusi lekcijas par krioterapijas tēmu. Starptautiskās krioterapijas semināra Sanktpēterburgā (2013-2015) dalībniece. Ir līdzautore „Vispusīgās fiziskās sagatavotības trenera rokasgrāmata” (2015), izdevējs Latvijas Treneru tālākizglītības centrs
 

Valentīna Pētersone ( Centra direktore) 

Jau vairāk kā 8 gadus vada krioprocedūras, šajā laikā ieguvusi bagātu pieredzi, kā darbā ar klientiem, tā apmeklējot Starptautiskas krioterapijas konferences ārpus Latvijas.  Jaunākais klients, kuram vadīta krioprocedūra ir 4 gadi vecs un vecākais 92 gadi. Krioterapija un veselīgs dzīvesveids ir viņas dzīves ritma pamatā.


 

Sanita Ārgale (kosmetoloģe)

Sertificēta kosmetoloģe, beigusi Starptautisko Cidesco Rīgas kosmētikas skolu. Ļoti patīk darbs kosmetoloģijā jo īpaši veikt procedūras sejai un ķermenim. Komunikācija ar viņu vienmēr ir pozitīva un viegla, viņa māk atrast individuālu pieeju katram klientam un profesionāli ieteikt vispiemērotākās procedūras. Sievietes skaistums sākas viņas labsajūtā. 

Krio notikumu galerijas:

0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .